Novinky

Mohli ste nás vidieť v rôznych periodikách: Slovenka, Zdravie, Forbes, e-trend.sk, pluska.sk, zdravie.sk.

V júni 2018 budeme prednášať na medzinárodnom parodontologicko-implantologickom kongres EUROPERIO 9 v Amsterdame.

V septembri 2017 budeme prednášať o implantológii a parodontológii na výročnom kongrese Nemeckej Parodontologickej spoločnosti v Drážďanoch.

Od septembra 2017 máme ako jediný k dispozícii v Trnave najnovší systém CEREC Premium Reconstruction, ktorý dokáže vytvoriť novú keramickú výplň, korunku alebo mostík na počkanie počas jedinej návštevy našej ambulancie.

Od júla 2017 sme vynovili prístrojový park v ambulanciách Dentálneho Centra – endodoncia, implantológia a parodontológia.

V apríli 2017 sme prednášali na výročnom implantologickom kongrese v Prahe na tému kostnej regenerácie a implantológie.

V máji 2016 vystúpime na tému Parodontologické operácie a terapia parodontitíd v televíznej relácii Dámsky Klub, RTVS 1, dňa 6.5.2016.

Od apríla 2016 sme vynovili prístrojový park – nové stomatologické kreslá a súpravy v ambulanciách Dentálneho Centra.

V apríli 2016 budeme prednášať o implantológii na 20.výročnom kongrese LASAK v Prahe, Lobkowitzov Paláci na Pražskom Hrade.

Ako prvý slovenský zubný lekár, Dr. Tomáš Siebert, dosiahol spoluautorstvo v učebnici medicíny pre všeobecných lekárov a zubných lekárov o osteoporóze – Osteoporosis: Assessment, Prevalence and Current Treatment Options, ktorá bola vydaná americkom zahraničnom vydavateľstve NOVA Publisher, 2016.

V júni 2015 budeme prednášať na medzinárodnom parodontologicko-implantologickom kongres EUROPERIO 8 v Londýne.

V apríli 2015 budeme prednášať na výročnom kongrese ČSP v Znojme na tému regenerácie a implantológie.

Od septembra 2014 pracujeme pracovať v novovybudovanej ambulancii v polyfunkčnom dome Leonardo, ulica Jána Hollého 5, Trnava, na 1. poschodí, hneď vedľa výťahu. Pri vchode je zvonček, prosím stlačiť 204 + OK.

Od septembra 2014 máme ako jediný k dispozícii v Trnave systém CEREC Premium Reconstruction, ktorý dokáže vytvoriť  novú keramickú výplň, korunku alebo mostík  na počkanie počas jedinej návštevy našej ambulancie.