Estetická stomatológia

Naša filozofia:

Bielenie zubov pred a poV čase modernej stomatológie dosiahneme perfektný estetický výsledok za využitia a použitia odborov celej stomatológie. V našom centre si všímame u pacientov nielen tzv. bielu estetiku – zuby, ale aj tzv. červenú estetiku – ďasná a sliznice. Pre dokonalú estetiku u pacientov s úspechom využívame riadenú tkanivovú a kostnú regeneráciu, implantológiu, parodontológiu a výkony orálnej chirurgie. Týmito postupmi  dosahujeme súlad v oboch spomínaných zložkách, takže estetický výsledok pôsobí prirodzene.

Počas zhotovovania náhrad zubov pracujeme tak, aby pacient nebol spoločensky, esteticky a funkčne hendikepovaný. Po vypracovaní plánu liečby pacienta objednáme na ošetrenie.

V prípade trhania zuba/zubov, v prípade obrusovania zubov, v prípade implantácie pacient po skončení práce odchádza z ambulancie so zhotovenými fixnými alebo snímateľnými náhradami. To znamená, že pacient neodchádza bezzubý, s obrúsenými zubami bez krycích koruniek alebo s medzerami chrupu. Ak je všetko pripravené a zahojené, našich pacientov rehabilitujeme definitívne, plnohodnotne esteticky a funkčne.